Me Futi mes kofsheve te mia dhe ashtu me bente te renkoj

Do doja te beja dashuri me ty tere naten. Te te tundja sic dallget qe ledhatojne detin.rreshqisja ngadale mbi lekuren tende e ta mbuloja me puthje. HAP REK IAMEN ME POSHTE

Do doja te beja dashuri me ty tere naten e te te ngrohja si era e shirokut.Te prekja trupin tend te ngrohte e ta ndizja gjithkund. HAP REK IAMEN ME POSHTE

Do doja te beja dashuri me ty , tere naten si kale i cmendur, per te ndjere vithet e tua HAP REK IAMEN ME POSHTE
ulur mbi mua.

duke shikuar buzet e tua HAP REK IAMEN ME POSHTE

qe kafshojne me deshire trupin tim. HAP REK IAMEN ME POSHTE

Do krijoja melodi duke kerkuar si vagabond mes kofsheve te tua e ti prekja me ate timin aty dhe te fillosh ti te renkosh aq shume saqe do te kryesh, prekje te gishtave t’mi ekspert.
Do dhuroja gjuhen time te etur, burimit tend magjik.
Do mblidhja yllin me te bukur, per ta vendosur ne gjoksin tend.
I lodhur i shkaterruar do shtrihesha mbi gjokset e tua per tu zhytur ne thithkat e ngritur lart.
Nga shikimi yt i embel do ndjehesha i qete dhe i lumtur. Te perqafoj fort. Me deh me profumin e dashurise se konsumuar.
Do doja te beja dashuri tere naten. Do doja te isha dashuria qe hyn brenda teje.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *