Une u martova ne moshe te re,ishin prinderit ata qe zgjodhen burrin e jetes sime.Ne fillim te marteses ishte gjithqka e mrekullueshme kalonim shume mire se bashku,pershtateshim me njeri tjetrin dhe benim seks qdo nate me nje fjale ngopeshim me njeri tjetrin.

Por gjithqka perfundoi kur burri im filloi te punonte si vozites kamioni ne nje ndermarje private dhe udhetonte ne shtetet fqinje, mungonte shum ne shtepi kishte raste kur 1 jave nuk ishte ne shtepi dhe kur vinte ishte i lodhur dhe nuk ma kushtonte vemendjen fare.
Mua mu desh te jetoja me kunatin tim i cili ate kohe ishte 18 vjeq i cili ishte shum me ndryshe nga i vellai ma kushtonte vemendjen shume rinte me mua mbremjeve shikonim filma me nje fjale nuk deshironte te me linte vetem te merzitesha.

Por shume here me ngacmonte me thoshte:sa kohe ke pa bere seks,ti meriton nje mashkull si une qe mund te te kenaqte,cila pozite te pelqn me sjume etjj…. e bente me qellim qe te me bezdiste po une ia ktheva je i vogel per keto gjera,ndoshta i vogel po Karin e kam te madh qe mund te te kenaq.Une fillova te qesh dhe isha une ajo qe filloi te nacmonte i thash ke guxim te besh seks me mua,mendon se mund te me kenaqesh u afrova afer tij dhe si padashje ja preka Karin e tij ai fillloi te djersitej dhe i dukej qarte kari i tij i fryre mbi breket e tij te shkurtra verore.

Une duke qeshur i thash qe do te shkoja te beja nje dush dhe si me shaka i thash se mund te vinte bash me mua .Hyra ne banjo dhe fillova te zhvishem leshova ujin dhe fillova te lahesha kur nuk kaluan disa minua e pashe ate te zhveshur prane meje qe po hapte deren e dushit per te hyre brenda nuk i thash asgje ktheva bythet drejt karit te tij dhe fillova ti dridhja ai nuk mund te duronte mi kapte cicat fort dhe mi kafshonte sikur te mos i kishte mare kur ne jete,i merte ere trupit tim edhe une tashme isha e eksituar dhe duke pare karrin e tij mezi prisja te ma fufte me pidh qe te ma shuante etjen time.Beme dush duke e ledhatuar njeri tjetrin ohh zot ai ishte shume i kendshem ishte taman si nje engjull i derguar te me kenaqte mua.

Ashtu te lagur shkuam ne dhomen time dhe aty ngadal me shtriu ne shtrat dhe me shikonte u ul ngadal dhe filloi te me puthte ne buze me afsh filloi ngadal te shkonte teposht ne qafe filloi te ma thithte gjoksin si nje femije per qumesht dhe me ne fund filloi te ma lepinte pidhin tim e lash te me bente qfare te deshironte ai,dhe brenda pak minutave planifikoja ta merrja une situaten ne dore.
U ngrita ne kembe dhe e shtriva ate ne shtrat ai i befasuar me shikonte.ja mora karin e tij ne goj dhe si e urritur fillova te ja thithja ai si i qmendur bertiste nga kenaqesia mu derdh brenda ne goje disa here ndersa une isha si nje femije qe nuk e leshonte nga goja lodren e saj,pastaj ai filloi te me lepinte pidhin dhe me ne fund te ma fuste karin e tij ne pidhin tem ai me qinte si i qmendur sdinte te ndalej ndersa une e ofendoja me fjalet”KAQ DI TE BESH?KESHTU MENDON SE ME KENAQ”ai edhe me shume me qinte o zot ishte bere djers i teri me pyeste nese e me kenaqte ndersa une me te dyja kembet e rrezova dhe fillova ta kaleroja si e qmendur sepse isha une ajo qe isha e etur per kar.Qiheshim si te qmendur bertisnim kenaqeshim dhe vazhdojm te kenaqemi bashke sod e kesaj dite.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *