Pa nje pa dy u ngrita dhe fillova te vishem…ashtu pa bere dushin fare,pa pire kafen e mengjesit…

Pa nje pa dy u ngrita dhe fillova te vishem…ashtu pa bere dushin fare,pa pire kafen e mengjesit… Dera ishte e hapur,nuk pat nevoj fare te trokitja…ne mendjen time silleshin llojlloj skenash…e paramendoja se AJO do te me dilte perpara ne ndonje fustan te holle…

Une u martova ne moshe te re,ishin prinderit ata qe zgjodhen burrin e jetes sime.Ne fillim te marteses ishte gjithqka e mrekullueshme kalonim shume mire se bashku,pershtateshim me njeri tjetrin dhe benim seks qdo nate me nje fjale ngopeshim me njeri tjetrin. Por gjithqka perfundoi…

Punoja me nje organizte te huaj perkthyes dhe kam dy shoke nga shkolla e mesme por te cilet ne vitin 2000 paten shkuar ne Londer per studime. Nga mesi i korrikut vijne per pushime ketu dhe pas disa ditesh vendosem te shkonim diku te dilnim…

Me këto gjëste ma beri me dije që po e qmendëte trupi im I formësuar mire pasi qe ateher kisha 2 vite martesë dhe ende nuk kisha lindur femijen. SHTP ME POSHTE PER KONTAKTIn. Edhe pse nganjeherë me ikte mendja dhe e paramendoja kojshiun tim…

Një ditë, derisa ai ishte në rrugëtim, unë i futa rrobat e zhyllosura të tij në koritë, sepse atëkohë nuk kisha makinë rrobash. Duke ia kontrolluar xhepat, jo pse jam idiote, por është rregull që t’i kontrollosh xhepat, para se ti fusësh rrobat në ujë,…